הדפסים על חולצות

כאשר מדברים על הדפסת חולצות, מדברים על כמה וכמה דברים. יש לא מעט דרישות שיש לקחת בחשבון לרבות הרעיון הראשוני להדפסה על חולצה,
כמובן איכות ההדפסה ועד זמן והטווח. חנויות ההדפסה הטובות ביותר תצענה לכם את השירות המקיף אשר כולל בין השאר עבודת קופירייטינג וגרפיקה, וכן חולצות במבחר דגמים,
שעשויות מן הבדים הטובים והמתאימים ביותר הן להדפסה והן לתקציבכם. הכל תחת קורת גג אחת.

איזו חולצה מודפסת תישמר לטווח הארוך ומה צריך על מנת לשמר את התוצאה?

אז הנה, כל מה שרציתם לדעת על חולצות מודפסות ולא העזתם לשאול:

חשוב להדפיס נכון כדי לקבל הדפסים באיכות גבוהה

תחילה, יש לא מעט כללים שצריך לקחת בחשבון. חולצות מודפסות רצוי שלא לחשוף ישירות לשמש. אחר כך מגיע עניין של הדפסה על חולצה כהה. כאן יש צורך שלא לחשוף יתר לשמש.
במידה וחושפים מדי לשמש יוקדת וחמה, החולצה למעשה עלולה לדהות. לא רק שהיא תדהה, לרוב היא גם תוריד את ההדפסה בצורה כזו  שההדפסה "תישרף" ותתחיל להתקלף די מהר,
גם אם נכבס את החולצה ביד. כל זה כתוצאה מחשיפה מיותרת של השמש. אז השתדלו להימנע מכך.

הדפסה על חולצה תדרוש מכם לקחת בחשבון כמה וכמה פרמטרים, למשל סוג הבד של החולצה המיועדת להדפסה, האם זו חולצת משי או חולצה רגילה? מה מחזיק לטווח הארוך ומה הקצר?
אלו בדים מחזיקים בחולצות לטווח הארוך? יש בדים זולים יתר על המידה ומכאן שאם תגהצו אותם ההדפס לא ממש יחזיק מעמד ומאידך, ישנם בדים נהדרים ללבישה ולהדפסה והם אלו המיועדים והמתאימים לכך.

מה הקטע עם הדפסים על חולצות?

התחום התחיל כבר משנות השבעים. כמו כל דבר חדש, השנים הראשונות הביאו את הרעיון ונגעו בכל אדם שני. באותן השנים, החולצות אכן החזיקו מעמד ביחס לאקלים ולשאר הסיבות המתרחשות גם היום.
ובכן, היכן מזמינים הדפסה על חולצות? חנות מקצועית הנה הדרישה הראשונית לכך. אחר כך מגיע שלב בחירת הבד המתאים. השאיפה? שהחולצה תשמר הרבה אחרי בפרט שמדברים על מזכרת שרוצים לזכור. 

אם מדברים על הדפסת חולצות, מדברים על אוכלוסיות לא מעטות שהנן צרכניות גדולות וקלסיות של חולצות מודפסות. לרבות קבוצות כדורגל , כדורסל וכל מה שביניהם.
חולצות אשר מנדפות את הזיעה נקראות גם חולצות דרי פיט –  DRI FIT, הן למעשה מיוחדות ולכן גם עדינות בהדפסה
כיום מלבד שם השחקן ומספרו, קיימת דרישה להדפיס על כל חולצה הרבה מעבר לכך. למעשה כל איגודי הספורט דורשים את הדברים הללו.

הצרכנים של שירותי ההדפסה הם גם אלו המבקשים סמלים ייחודיים של קבוצות האבקות, סוודרים מיוחדים ואפילו לוגו על מכנסיים וכובעי מצחייה, לעתים רבות כולל גם עיצוב מחדש.

בסיכום דבר, יש לברור ולחפש חולצה איכותית להדפסה, חולצה מתאימה לטווח הארוך, ויש גם את העניין של עלות אשר בשאיפה שתהיה שווה לכל כיס.
שימו לב, ברגע שתפנו לקבל הדפסה על חולצות תנו שימת לב על המטרה שתרצו להשיג. איכות מול מחיר. יש ולברור את הבחירה הנכונה – והמלצתנו היא שתבחרו את זו אשר תיוותר לזמן הרחוק ביותר.