הקורונה עדיין כאן וכנראה תישאר פה לכל הפחות עד אשר ישפיע החיסון על מרבית האוכלוסייה. לכן בינתיים המסכות נשארות פה גם כן.  אנחנו חולצות בע"מ ואנו מספקים שירותי הדפסה על מסכות כמו גם הדפסות על חולצות, כובעים ועל מוצרי בד שונים. נכון, זה לא ממש נעים לעטות מסכה אך כיום אפשר לרכוש מסכה ממותגת, איכותית, בטוחה ונוחה, שתסייע להעביר תקופה זו ואגב כך תיצור פרסום ותחזק את מיתוג העסק / החברה / הארגון. 

הדפסה על מסכות קורונה למיתוג ופרסום וגם בהתאמה אישית

הזמינו הדפסה על מסכות עוד היום

השקיעו בגיבוש ובגאוות היחידה של העובדים שלכם וריכשו עבורם מסכות ממותגות עם לוגו של העסק. הזמינו מסכה ממותגת בהדפסה אישית ותהנו מחשיפה מירבית במיקום הכי בולט.

מסכות עם הדפס משלכם על בד כותנה סרוקה בצפיפות גבוהה נגד קורונה.

מסכה ממותגת = גאוות יחידה לעסק ולארגון!

בעקבות נגיף קורונה והתקנות החדשות שהגיעו בעקבותיו בהם חובת עטיית מסכה במרחב הציבורי. לשוק יצאו מסכות נגד קורונה במגוון סוגים, דגמים ואיכויות. יזמים ובעלי עסקים זריזים זיהו את הפוטנציאל שבעטיית המסכה כשטח פרסום ומיתוג בולט ואיכותי. כך נולדה האופנה החדשה, שהיא עטיית מסכה ממותגת.

קנו מסיכות נשמיות מודפסות במחירי יבואן ללא תחרות! לפרטים והזמנות: 052-3252369   *משלוח מסכות מהיר עד פתח דלת ביתך.

מסכות נשמיות או מסכות בד לפנים, מסייעות לנו להישמר מלהדביק או להידבק בנגיף הקורונה. רוב המסכות בשוק הנן מסכות כירורגיות בעלות צבע חיצוני ירוק או תכלת וצבע פנימי לבן.
המסכות משעממות להשמים ונראות על כולם אותו הדבר.

הדפסת לוגו על מסכות קורונה משנה פלאים את המראה המשעמם והנדוש של המסכה, תוך שמירה על איכותה ועל כושר פעילותה כך שהיא תמשיך לבצע את ההגנה לשמה היא נוצרה.
מסכות מודפסות עם לוגו תורמות לאווירה אופטימית במרחב, לגאוות יחידה, לפרסום ולתחושת הזדהות עם העסק או הארגון, הכל תוך כדי התגוננות מפני נגיף הקורונה והגנה מפני נגיפים אחרים נוספים הנישאים באוויר.

ניתן להזמין הדפסה על מסכות בד ניתן גם להדפיס על מסכות פנים מכותנה צרופה או על כל סוג אחר של מסכות קורונה הניתן להדפסה. קיימת אפשרות להזמין רק מסכת הגנה מקורונה, איכותית, במחיר טוב, ללא ההדפסה, וגם כאן ניתן להזמין מסכות כל כמות.

אנו מדפיסים על מסכות כל סוג של לוגו, בין אם בצבע אחיד או צבעוני. ניתן להדפיס סלוגן או כל טקסט אחר, אם הוא מצחיק, הדבר יהפוך את מסכת הפנים המודפסת שלכם למסכת קורונה ידידותית ומשעשעת במקום משעממת ומשמימה.

אם ברצונכם להדפיס על מסכות הדפס מיוחד עבורכם, משהו בהתאמה אישית
אנו מעמידים לשרותכם מעצב גרפי שיסייע לכם בעיצוב.

במלאי מגוון סוגים של מסכות פנים נשמיות או בשמם כיום, מסכות קורונה כולן באיכות גבוהה ומסייעות להגנה מפני הנגיף.

הזמינו מסכות פנים מודפסות בקלות ובמהירות כבר עכשיו ותקבלו אותן
עם משלוח מהיר עד פתח הדלת. 

לקבלת הצעת מחיר ומועד אספקה משוער למסכות נשמיות, נא הכינו מבעוד מועד  גרפיקה/לוגו ומספר יחידות מבוקשות. לאחר מכן צרו קשר.