הדפסה על מסכות – לוגו על מסכות – מסכות למיתוג

מסכות נגד קורונה ממותגות ובהתאמה אישית

הדפסה על מסכות | מיתוג מסכות

מיתוג מסכות קורונה מסכות בד מודפסות – הדפסת לוגו על מסכות

מסכות קורונה ממותגות – גאוות יחידה לעסק ולארגון!

*משלוח מהיר עד פתח דלת ביתך.

מסכות מודפסות מבד כותנה סרוקה בצפיפות גבוהה.

קנו מסיכות נשמיות מודפסות לפנים במחירי יבואן ללא תחרות!

בעקבות נגיף קורונה והתקנות החדשות שהגיעו בעקבותיו בהם חובת עטיית מסכה במרחב הציבורי. לשוק יצאו מסכות נגד קורונה במגוון סוגים, דגמים ואיכויות. בין השאר גם מסכות ממותגות.

מסכות נשמיות או מסכות בד לפנים, מסייעות לנו להישמר מלהדביק או להידבק בנגיף הקורונה. רוב המסכות בשוק הנן מסכות כירורגיות בעלות צבע חיצוני ירוק או תכלת וצבע פנימי לבן.
המסכות משעממות להשמים ונראות על כולם אותו הדבר.

הדפסת לוגו על מסכות קורונה משנה פלאים את המראה המשעמם והנדוש של המסכה, תוך שמירה על איכותה ועל כושר פעילותה כך שהיא תמשיך לבצע את ההגנה לשמה היא נוצרה.
מסכות מודפסות עם לוגו תורמות לאווירה אופטימית במרחב, לגאוות יחידה, לפרסום ולתחושת הזדהות עם העסק או הארגון, הכל תוך כדי התגוננות מפני נגיף הקורונה והגנה מפני נגיפים אחרים נוספים הנישאים באוויר.

ניתן להזמין הדפסה על מסכות בד ניתן גם להדפיס על מסכות פנים מכותנה צרופה או על כל סוג אחר של מסכות קורונה הניתן להדפסה. קיימת אפשרות להזמין רק מסכת הגנה מקורונה, איכותית, במחיר טוב, ללא ההדפסה, וגם כאן ניתן להזמין מסכות כל כמות.

אנו מדפיסים על מסכות כל סוג של לוגו, בין אם בצבע אחיד או צבעוני. ניתן להדפיס סלוגן או כל טקסט אחר, אם הוא מצחיק, הדבר יהפוך את מסכת הפנים המודפסת שלכם למסכת קורונה ידידותית ומשעשעת במקום משעממת ומשמימה.

אם ברצונכם להדפיס על מסכות הדפס מיוחד עבורכם, משהו בהתאמה אישית
אנו מעמידים לשרותכם מעצב גרפי שיסייע לכם בעיצוב.

במלאי מגוון סוגים של מסכות פנים נשמיות או בשמם כיום, מסכות קורונה כולן באיכות גבוהה ומסייעות להגנה מפני הנגיף.

הזמינו מסכות פנים מודפסות בקלות ובמהירות כבר עכשיו ותקבלו אותן
עם משלוח מהיר עד פתח הדלת. 

לקבלת הצעת מחיר ומועד אספקה משוער למסכות נשמיות, נא הכינו מבעוד מועד  גרפיקה/לוגו ומספר יחידות מבוקשות. לאחר מכן צרו קשר. יה