חולצות מודפסות

חולצות מודפסות הן תוספת מלהיבה לכל אירוע. אירועי ספורט, ימי גיבוש, מסיבות סיום ועוד. חולצה מודפסת מוצלחת נושאת לוגו או עיצוב גרפי המתקשר לאירוע ובעליה זוכה ליהנות ממנה לאורך שנים. חברת חולצות בע"מ מספקת שירותי הדפסה מותאמים אישית לצורכי הלקוחות, על חולצות, כובעים, ועוד.

בחולצות בע"מ אנו מקפידים על עבודה איכותית ומשתמשים במכשור המתקדם ביותר, שמבטיח איכות גבוהה והתאמה מרבית לדרישות שלך. ניתן להדפיס חולצות בכמויות גדולות או קטנות ולכל לקוח מותאמת שיטת ההדפסה האידאלית לצרכיו ומטרותיו.

חולצות מודפסות בהתאמה אישית לכל אירוע

חולצות מודפסות מתאימות למגוון אירועים, החל מתנועות נוער ובתי ספר, קייטנות ומתנס"ים, אירועי חברה וימי גיבוש לעובדים, אירועים משפחתיים מצומצמים, וכלה באירועי ספורט או אירועים הנערכים במסגרת צבאית ואפילו סתם רק לצורך גיבוש וגאוות יחידה וכמובן גם חולצות מודפסות לחתונה. הסוד בהדפסת חולצות, הוא התאמה של הדגם המודפס למטרת האירוע, והתאמת שיטת ההדפסה לאופי הדגם ולמספר החולצות הדרוש. בחירה נכונה של הדגם המודפס והשיטה המיושמת תתבטא בתוצאה איכותית יותר, ותמנע הוצאת סכומים גדולים לחינם. צוות חולצות מיומן ומנוסה, ואנו מייעצים ועוזרים ללקוחותינו בכל שלב לאורך תהליך הדפסת החולצות.

חולצות המודפסות בכל השיטות

 אנו מבצעים הדפסות במבחר שיטות, רובן מהמתקדמות ביותר בשוק כיום:

  • הדפסה דיגיטלית טרנספר – הדפסה של כיתוב או קובץ מותאמים אישית, לפי בקשת הלקוח, מתאים להדפסות חולצות מרובות צבעים, לכמויות מוגבלות של חולצות. הדפסה זו נעשית על ידי מדפסת מהמתקדמות בעולם.
  • הדפסת משי – שיטת ההדפסה השכיחה ביותר, נעשית בעזרת גלופה, מתאימה לכמויות גדולות של חולצות להדפסה.
  • הדפסה דיגיטלית – נעשית באמצעות המדפסת המתקדמת בעולם " KORANIT 951 ". מתאימה להדפסות חולצות בכמויות גדולות, הדורשות שילוב מספר רב של צבעים. התוצאה המתקבלת נשארת נעימה למגע ומרהיבה למשך שנים רבות.
  • הדפסת פלוק/פלקס – מתאימה לכמות מוגבלת של חולצות, משלבת עיצובים שונים בצבע אחד, בתהליך נעשה שימוש במכונת חיתוך מתקדמת מסוגה.
  • הדפסת דיקלים – מגוון גרפיקות ועיצובים המתפרשים על נושאים שונים, הומור, חיות, להקות, ועוד. הדפסת חולצות בשיטה זו עמידה למשך שנים.

חולצות מודפסות עם יחס חם

בחברת חולצות מלווים אותך לאורך כל הדרך, החל מעיצוב ההדפס, עבור דרך בחירת שיטת ההדפסה, וכלה במתן מענה מהיר ומקצועי לכל שאלה ובקשה בכל שלב משלבי ההדפסה על החולצות.
אנו מקפידים על שירות מקצועי ואדיב וחשוב לנו להעניק לך שירות מעולה ועל כן אין להסס לפנות אל הצוות של חולצות בכל עת,
בכל שעה ולקבל מענה מקצועי ואדיב.

עיצוב איכותי, טכנולוגיה מתקדמת, ויחס אישי

כאמור, לקוחות חולצות זוכים לשירותי הדפסה מקצועיים, ונהנים משירות אישי ומסור, משימוש באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר, ומתמיכה וליווי מקצועיים. התוצאה של השירות האיכותי והציוד המתקדם, היא חולצות מודפסות מרהיבות, עמידות ונעימות לאורך שנים, במחירים הגיוניים.

הצוות המנוסה של חולצות מעמיד לרשותכם את מיטב הידע שרכשנו בשנות עבודתנו בתחום, וכך אינכם צריכים להיות מעצבי על בכדי לקבל חולצות מודפסות מרהיבות מעוצבות אישית עבור האירוע שלכם.

לפרטים נוספים, לקביעת פגישה, ולבחירת חולצות מודפסות מושלמות לאירוע שלכם, עשו זאת כעת. פנו אלינו עכשיו!
או התקשרו לטלפון 08-9465544 או 052-3252369  צוות חולצות ממתין לשמוע מכם ולהעניק לכם שירות מעולה.